Repase NiCD baterie akunářadí

Nový produkt

Jedná se o službu repase baterie. Baterii je třeba k nám poslat. Toto je kalkulace za konečnou cenu repase NiCD baterie do akunářadí, s použitím monočlánků Sanyo(43x23mm). Články Sanyo jsou vhodné zejména pro profesionální akunářadí. Níže si vyberte počet Voltů, které má vaše stará baterie a vyberte kapacitu, která vám vyhovuje. Kapacitu baterie se může navýšit až na 2500mAh.

Více informací

Na objednání

379,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

CO JE TO REPASE BATERIE?

Repasování baterie je vlastně výměna samotného obsahu baterie. Uvnitř se nachází sestava bateriových monočlánků. Tu vyjmeme a vyměníme za nové monočlánky. Zůstává tak původní kryt ale obsah je nový.

NAVÝŠENÍ KAPACITY

Kapacitu baterie lze navýšit až na 2500mAh. Vaše nabíječka je na to dimenzovaná. Nabíjení bude trvat o něco déle, řádově však o násobek který odpovídá skokovému navýšení kapacity. Baterii NiCd lze zprepasovat i na chemickou strukturu NiMh kde lze docílit až skokové navýšení kapacity na 3000mAh. Kalkulace ceny za repasi na NiMh viz zde.

JAK REPASE PROBÍHÁ?

1. Baterii je třeba k nám poslat. Můžete vytvořit objednávku, nebo přímo baterii zabalit a poslat na naši adresu do Hulína. Nezapomeňte připsat, na jakou kapacitu chcete baterii repasovat.

2. Baterii otevřeme(rozšrubujeme nebo rozlepíme)

3. Vyjmeme původní sestavu monočlánků

4. Vložíme novou sestavu s připojenou svorkovnicí včetně ochranných prvků(termistor) a baterii zavřeme nebo slepíme(v případě lepené baterie-makita, metabo, atd.)

5 . Provedeme test baterie na testeru

6. Baterii vám zašleme zpět na dobírku (ceník poštovného)

 

JE REPASOVÁNÍ KVALITNÍ?

 Často se zákazníci ptají na záruku a zda je repase kvalitní a dá se srovnat s novou baterií.

1. Na repasovanou baterii je stejná záruka jako na novou baterii.

2. S použitím kvalitních SANYO je zaručena dlouhá životnost a kapacita. Sanyo články patří mezi špičku mezi bateriemi. Mnohdy předčí i originální baterie.

3. U repasovaných baterií máte jistotu, že jsou články nové a neleží někde ve velkoskladu X let.