Narex AP-ASV 14E 14,4V sestava pro repase baterie

Nový produkt

Narex AP-ASV 14E 14,4V sestava pro repase baterie. Stačí rozšrubovat starou baterii, vyjmout starou sestavu, vložit novou a napájet kontakty z původní sestavy. Díky této sestavě si můžete zvýšit kapacitu baterie až na 2500 mAh. Co jsou články Sanyo. Info viz  zde. Doba výroby této bateriové sestavy je přibližně 2-4dny(dodání článků a následné zbodování)

Více informací

Na objednání

1 038,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nová bateriová sestava je sestavena z dvanácti článku, které dohromady mají 14,4V. Články jsou od známého výrobce Sanyo. Díky vyšší kapacitě si zvýšíte výdrž baterie a výměnu provede každý šikovnější kutil.

NAVÝŠENÍ KAPACITY

Kapacitu baterie lze navýšit až na 2500mAh. Vaše nabíječka je na to dimenzovaná. Nabíjení bude trvat o něco déle, řádově však o násobek který odpovídá skokovému navýšení kapacity. Baterii NiCd lze zprepasovat i na chemickou strukturu NiMh kde lze docílit až skokové navýšení kapacity na 3000mAh. Pokud máte jakýkoliv dotaz kontaktujte nás.

Jak provést výměnu?

srouby.JPG puvodni.JPG kontakty.JPG napajeni.JPG

1. Odšrubujete šrouby ze staré baterie.

2. Sejměte kryt baterie a vyjměte původní bateriovou sestavu.

3. Z původní sestavy odstraňte původní kontakty s termistorem a tepelnou pojistkou.

4. Napájejte jej pomocí pájky na novou sestavu.

5. Baterii zavřete a zašrubujte zpět šrouby.

 

Poznámka: Výměna bateriové sestavy vyžaduje alespoň základní znalosti pájení a vybavení. (pájku, cín, atd). Plusový a mínusový pól bateriové sestavy je pocínovaný, tak aby se původní kontakty daly snadno napájet.

Součástí balení je sestava dvanácti bateriových monočlánku NiCD 23 x 43 mm. Součástí balení není plastový kryt ani kontakty baterie, nebo tepelné pojistky či termistory. Ty se musí použít z původní baterie.