Bosch 12V NiMH sestava pro repase baterie

Nový produkt

Bosch NiMH 12V sestava pro repase baterie. Stačí rozšrubovat starou baterii, vyjmout starou sestavu, vložit novou a napájet kontakty z původní sestavy. Díky této sestavě si můžete zvýšít kapacitu baterie až na 3000 mAh. Doba výroby této bateriové sestavy je přibližně 2-4dny(dodání článků a následné zbodování)

Více informací

Na objednání

1 160,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nová bateriová sestava je sestavena z deseti článků NiMH, které dohromady mají 12V. Články jsou od známého výrobce Panasonic. Díky vyšší kapacitě si zvýšíte výdrž baterie a výměnu provede každý šikovnější kutil. Kapacitu baterie lze navýšit až na 3000mAh.

Jak provést výměnu?

1. Odšrubujete šrouby ze staré baterie.

2. Sejměte kryt baterie a vyjměte původní bateriovou sestavu.

3. Z původní sestavy odstraňte původní kontakty s termistorem a tepelnou pojistkou.

4. Napájejte jej pomocí pájky na novou sestavu.

5. Baterii zvařete a zašrubujte zpět šrouby.

bosch_srouby.JPG bosch_puvodni.JPG bosch_kontakty.JPG bosch_napajeni.JPG

 

Poznámka: Výměna bateriové sestavy vyžaduje alespoň základní znalosti pájení a vybavení. (pájku, cín, atd). Plusový a mínusový pól bateriové sestavy je pocínovaný, tak aby se původní kontakty daly snadno napájet.

Součástí balení je sestava deseti bateriových monočlánku NiMH 23 x 43 mm. Součástí balení není plastový kryt ani kontakty baterie, nebo tepelné pojistky či termistory. Ty se musí použít z původní baterie.POZOR U TÉTO SESTAVY SE MŮŽE STÁT ŽE VAŠE BATERIE MÁ ČLÁNKY 4/5CS (články mají menší rozměr 23x34 mm) Bateriovou sestavu s těmito menšími články objednávejte zde. 

V případě dotazu volejte na telefon : 777828360 nebo 774966551