Bosch 12V Nicd 4/5 SC sestava pro repase baterie

Nový produkt

Bosch NiCD 12V 4/5 SC sestava pro repase baterie. Stačí rozšrubovat starou baterii, vyjmout starou sestavu, vložit novou a napájet kontakty z původní sestavy.  Díky této sestavě si můžete zvýšit kapacitu baterie na 1700 mAh. Další info o vlastnostech článků Sanyo viz  zde. Doba výroby této bateriové sestavy je přibližně 2-4dny(dodání článků a následné zbodování)

Více informací

Na objednání

1 150,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nová bateriová sestava je sestavena z deseti článku, které dohromady mají 12V. Články jsou od známého výrobce Sanyo. Díky vyšší kapacitě si zvýšíte výdrž baterie a výměnu provede každý šikovnější kutil. Jedná se o bateriovou sestavu sestavenou z menších průmyslových článků s rozměrem 23x34mm, které se dodávaji pouze s kapacitou 1700mAh Sanyo.

Jak provést výměnu?

1. Odšrubujete šrouby ze staré baterie.

2. Sejměte kryt baterie a vyjměte původní bateriovou sestavu.

3. Z původní sestavy odstraňte původní kontakty s termistorem a tepelnou pojistkou.

4. Napájejte jej pomocí pájky na novou sestavu.

5. Baterii zvařete a zašrubujte zpět šrouby.

bosch_srouby.JPG bosch_puvodni.JPG bosch_kontakty.JPG bosch_napajeni.JPG

 

Poznámka: Výměna bateriové sestavy vyžaduje alespoň základní znalosti pájení a vybavení. (pájku, cín, atd). Plusový a mínusový pól bateriové sestavy je pocínovaný, tak aby se původní kontakty daly snadno napájet.

Součástí balení je sestava deseti bateriových monočlánku NiCD 23 x 34 mm. Součástí balení není plastový kryt ani kontakty baterie, nebo tepelné pojistky či termistory. Ty se musí použít z původní baterie.

V případě dotazu volejte na telefon : 777828360 nebo 774966551