Bosch 14,4V D-70745 NiMH sestava pro repase baterie

Nový produkt

Bosch NiMH 14,4V sestava pro repase baterie. Stačí rozšrubovat starou baterii, vyjmout starou sestavu, vložit novou a napájet kontakty z původní sestavy. Díky této sestavě si můžete zvýšít kapacitu baterie až na 3000 mAh. Tato sestava je určena jen pro níže uvedené typy baterií. Doba výroby této bateriové sestavy je přibližně 2-4dny(dodání článků a následné zbodování)

Více informací

Na objednání

1 362,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nová bateriová sestava je sestavena z dvanácti článku, které dohromady mají 14,4V. Články jsou od známého výrobce Panasonic. Díky vyšší kapacitě si zvýšíte výdrž baterie a výměnu provede každý šikovnější kutil.

Jak provést výměnu?

1. Odšrubujete šrouby ze staré baterie.

2. Sejměte kryt baterie a vyjměte původní bateriovou sestavu.

3. Z původní sestavy odstraňte původní kontakty s termistorem a tepelnou pojistkou.

4. Napájejte jej pomocí pájky na novou sestavu.

5. Baterii zvařete a zašrubujte zpět šrouby.

bosch_srouby.JPG bosch_puvodni.JPG bosch_kontakty.JPG bosch_napajeni.JPG

 

Poznámka: Výměna bateriové sestavy vyžaduje alespoň základní znalosti pájení a vybavení. (pájku, cín, atd). Plusový a mínusový pól bateriové sestavy je pocínovaný, tak aby se původní kontakty daly snadno napájet.

Součástí balení je sestava dvanácti bateriových monočlánku NiMH 23 x 43 mm. Součástí balení není plastový kryt ani kontakty baterie, nebo tepelné pojistky či termistory. Ty se musí použít z původní baterie.POZOR U TÉTO SESTAVY SE MŮŽE STÁT ŽE VAŠE BATERIE MÁ ČLÁNKY 4/5CS (články mají menší rozměr 23x34 mm) Bateriovou sestavu s těmito menšími články objednávejte zde. 

V případě dotazu volejte na telefon : 777828360 nebo 774966551