Narex AP-ASV 9,6V BE sestava pro repase baterie

Nový produkt

Narex AP-ASV 9,6V BE sestava pro repase baterie. Stačí rozšrubovat starou baterii, vyjmout starou sestavu, vložit novou a napájet kontakty z původní sestavy.  Díky této sestavě si můžete zvýšit kapacitu baterie až na 2500 mAh. Další info o vlastnostech článků Sanyo viz  zde. Doba výroby této bateriové sestavy je přibližně 2-4dny(dodání článků a následné zbodování)

Více informací

Na objednání

752,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nová bateriová sestava je sestavena z osmi článku, které dohromady mají 9,6V. Články jsou od známého výrobce Sanyo. Díky vyšší kapacitě si zvýšíte výdrž baterie a výměnu provede každý šikovnější kutil.

Tato sestava je označována někdy jako : AP-ASV 9,6 E

Před objednáním vždy raději baterii zdemontujte a porovnejte s foto dané sestavy !

NAVÝŠENÍ KAPACITY

Kapacitu baterie lze navýšit až na 2500mAh. Vaše nabíječka je na to dimenzovaná. Nabíjení bude trvat o něco déle, řádově však o násobek který odpovídá skokovému navýšení kapacity. Baterii NiCd lze zprepasovat i na chemickou strukturu NiMh kde lze docílit až skokové navýšení kapacity na 3000mAh. Pokud si nejste něčím jisti a máme jakýkoliv dotaz kontaktujte nás. viz zde.

Jak provést výměnu?

srouby.JPG puvodni.JPG kontakty.JPG napajeni.JPG

1. Odšrubujete šrouby ze staré baterie.

2. Sejměte kryt baterie a vyjměte původní bateriovou sestavu.

3. Z původní sestavy odstraňte původní kontakty s termistorem a tepelnou pojistkou.

4. Napájejte jej pomocí pájky na novou sestavu.

5. Baterii zavřete a zašrubujte zpět šrouby.

 

Poznámka: Výměna bateriové sestavy vyžaduje alespoň základní znalosti pájení a vybavení. (pájku, cín, atd). Plusový a mínusový pól bateriové sestavy je pocínovaný, tak aby se původní kontakty daly snadno napájet.

Součástí balení je sestava dvanácti bateriových monočlánku NiCD 23 x 43 mm. Součástí balení není plastový kryt ani kontakty baterie, nebo tepelné pojistky či termistory. Ty se musí použít z původní baterie.