Repase NiMH baterie akunářadí(Panasonic)

Nový produkt

Jedná se o službu repase baterie. Baterii je třeba k nám poslatToto je kalkulace za konečnou cenu repase NiMH baterie do akunářadí, s použitím monočlánků Panasonic(43x23mm). Články Panasonic jsou vhodné zejména pro profesionální akunářadí. Níže si vyberte počet Voltů, které má vaše stará baterie a vyberte kapacitu, která vám vyhovuje. Kapacitu baterie se může navýšit až na 3000mAh.

Více informací

Na objednání

420,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

V ČEM SPOČÍVÁ REPASE?

Vaší nové baterii po nějaké době dojde životnost, její výdrž a kapacita klesá. Repase dokáže životnost baterie prodloužit na dlouhou dobu.

Původní baterii otevřeme a vyměníme původní, staré články za nové. K repasi NiMH akubaterie používámě článku značky Panasonic nebo GP, které dokáží nahradit původní články a svými vlastnostmi i navýšit výkon a výdrž baterie. Články GP jsou vhodné pro hobby nářadí, které je průměrně používané. Články Panasonic jsou vhodné do profi nářadí. U článků GP je na výběr z kapacit 2,2 a 2,8 Ah. U článků Panasonic 2,4 a 3 Ah. Použitím NiMH baterií lze nahradit články NiCD v původní baterii. Nabíječka na NiCD baterie umí nabíjet i NiMH baterie. Pokud navýšíte kapacitu, nabíjení pak trvá déle. logo%20recykl.gif

aku1.png aku2.png aku3.png aku4.png

 

Díky repase staré baterie můžte ušetřit až 50% nákladů oproti nákupu nové baterie.

 

Baterii je třeba k nám poslat. Můžete vytvořit objednávku, nebo přímo baterii zabalit a poslat na naši adresu do Hulína. Nezapomeňte připsat, na jakou kapacitu chcete baterii repasovat.

Repasovanou baterii vám zašleme zpět nejpozději do jednoho týdne.