Repase baterie elektrokola

Nový produkt

Repasujeme pomocí profi zařízení a používáme kvalitní značkové trakční články, určené pro pohon trakčních vozidel, elektrokol a jiných elektrovozidel. Pro kalkulaci ceny vyberte napětí vaší baterie a kapacitu na kterou chcete baterii zrepasovat. Kapacitu lze navýšit.

Více informací

Na objednání

4 550,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

REPASE BATERIÍ DO ELEKTROKOL

Repase baterie do elektrokola, elektrokoloběžky, elektroskůtru či jiné li-ion baterie spočívá v kompletní výměně všech li-ionových článků v baterii.

Repasujeme všechny typy baterií

Podsedadlové Nosičové Rámové

Při repasi baterie je baterie zdemontována, odpojena od řídící elektroniky BMS(Battery Managment System).        

Následně je vyrobena(zbodována bodovou svářečkou) nová baterie z nových předem otestovaných článků požadované kapacity. Poté se k nové baterii připojí původní stará BMS elektronika nebo je použita nová(pokud je to nutné). Baterie se nabije a zkalibruje. Dojde k zátěžovému testu vybitím baterie pomocí speciálního testeru a opětovnému nabití na 100procent kakacity.

K repasi používáme články LG, Samsung, Panasonic aj. určené do těchto baterií, které splňují odpovídající zatížení a výkon.Články nakupujeme přímo od výrobce, je tedy zajištěna jejich pravost, správné skladování(neleží nikde dlouho ve skladu kde se vybíjí) při konstantní teplotě určené výrobcem.

Graf kapacity v závislosti na teplotě

S pomocí těchto trakčních článků a kontrolou vnitřního odporu a správného napětí, dosahují repasované akumulátory vyšší kvality, kapacity a životnosti, než originál. K testování článků používáme speciální tester, abychom zabránily začlenění vadného článku do výroby baterie a důkladně prověřily kvalitu jednotlivých článků.

Díky těmto článkům s vysokou energetickou hustotou lze do většiny obalů repasovat akumulátor s vyšší kapacitou, než originální baterie elektrokola.

Na testování baterií používáme bateriový tester BA610 od nizozemské firmy Battery Condition Test, která tyto testery vyrábí do celého světa. Tento tester umí simulovat kondiční jízdu(rozjezdy, jízdu do kopce, brždění, aj.), kdy je po dobu testu baterie zatížena jako by byla na kole. Umí měřit baterie Bosch. Výsledkem je pak měřící protokol, kde jsou všechny naměřené hodnoty vyhodnoceny formou grafu v závislosti na čase. Máte tedy jistotu že dostáváte prověřenou zrepasovanou baterii, která je změřena profesionálním zařízením. 

V ceně je ekologická likvidace starých článků.

Záruka na výrobní vady článků, jejich sestavení a připojení k původní elektronické jednotce (BMS) 24 měsíců.

Záruka se nevzahuje na původní obal a elektroniku (BMS) akumulátoru.

Doba repase akumulátoru je obvykle 5-10 pracovních dnů.

Navýšení kapacity - kapacitu baterie lze navýšit většinou jen o jeden až dva řády. V některých případech(podle zapojení baterie, počtu a typu použitých článků) nelze kapacitu baterie navýšit.

Akumulátory k opravě nebo repasi dodávejte prosím spolu s nabíječkou, popřípadě klíčky ke spínací skříňce.

Cena repase se může změnit podle typu baterie, konstrukčním provedení baterie, typu použitých původních článků. 

V případě jakýchkoliv dotazů volejte : 777828360 

Baterii můžete poslat na naši adresu : Zdeněk Brada, Sušilova 1347, 76824 Hulín

Nebo baterii osobně předat na této adrese.

Po přijmutí baterie k repasi uděláme na baterii dignostiku, změříme případnou skutečnou kapacitu baterie(podle přání zákazníka) a provedeme přesné nacenění repase baterie. Upřesníme výběr kapacity na kterou je možné baterii do elektrokola zrepasovat. Cena se může lišit +-10 procent od ceny níže v tabulce.

Orientační ceník repase baterie do elektrokola

Voltáž/kapacita

10Ah

11,5Ah

13Ah

14,5Ah

17Ah

20Ah

24V

4550,-

5080,-

5650,-

6200,-

6800,-

7400,-

36V

5240,-

5960,-

6350,-

6900,-

7800,-

8800,-

48V

6680,-

7450,-

8250,-

9100,-

10200,-

12000,-