Black&decker A9262 14,4V sestava pro repase baterie

Nový produkt

Black&decker A9262 14,4V sestava pro repase baterie. Stačí rozšrubovat starou baterii, vyjmout starou sestavu, vložit novou a napájet kontakty z původní sestavy.  Díky této sestavě si můžete zvýšit kapacitu baterie až na 2500 mAh. Další info o vlastnostech článků Sanyo viz  zde. Doba výroby této bateriové sestavy je přibližně 2-4dny(dodání článků a následné zbodování). 

Více informací

Na objednání

981,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nová bateriová sestava je sestavena z dvanácti článku, které dohromady mají 14,4V. Články jsou od známého výrobce Sanyo. Díky vyšší kapacitě si zvýšíte výdrž baterie a výměnu provede každý šikovnější kutil.

V této baterii jsou použity menší články 4/5cs o rozměrech 23x34mm. Lze ale do pouzdra vložit i klasické velké články 23x43mm vyjmutím vymezovacího dílu pod bateriemi. Je tedy možné na výběr z kapacit 1,7Ah, 1,9Ah a 2,5Ah.

Jak provést výměnu?

srouby.JPG puvodni.JPG kontakty.JPG napajeni.JPG

1. Odšrubujete šrouby ze staré baterie.

2. Sejměte kryt baterie a vyjměte původní bateriovou sestavu.

3. Z původní sestavy odstraňte původní kontakty s termistorem a tepelnou pojistkou.

4. Napájejte jej pomocí pájky na novou sestavu.

5. Baterii zvařete a zašrubujte zpět šrouby.

 

Poznámka: Výměna bateriové sestavy vyžaduje alespoň základní znalosti pájení a vybavení. (pájku, cín, atd). Plusový a mínusový pól bateriové sestavy je pocínovaný, tak aby se původní kontakty daly snadno napájet.

Součástí balení je sestava dvanácti bateriových monočlánku NiCD 23 x 43 mm. Součástí balení není plastový kryt ani kontakty baterie, nebo tepelné pojistky či termistory. Ty se musí použít z původní baterie.