Narex Li-ion baterie AP 14 LM 14,4V Zobrazit větší

Repase Li-ion akubaterie

Nový produkt

Repase Li-ion akubaterie. Jedná se o službu repase baterie. Baterii je třeba k nám poslatToto je kalkulace za konečnou cenu repase Li-ion baterie do akunářadí. Níže si vyberte kapacitu, která vám vyhovuje. Kapacitu baterie se může navýšit podle kontručního provedení baterie.

Více informací

Na objednání

1 350,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Repase Li-ion akubaterií spošívá ve výměně článků za nové. Li-ion akubaterie obsahují řídící elektroniku která komunikuje s nabíječku. Tato repase např. nelze provést u baterií Makita kde je nutné vyměnit i elektroniku a celkový repase je již nerentabilní. Proto je nutné dodat baterii i s nabíječkou abychom odzkoušely spravnou funkci nabíjení.

Repas Li-ion baterii není problém např. u baterií Narex kde není řídící elektronika a baterie obsahuje jen ochranu proti tepelnému přehřátí baterie a přebití. Jedná je např. o typy :

AP 14 LM 14,4V

AP 14 LC-2,0

AP 14 LI 14,4V

AP 14 LU 14,4V

AP 18 LU 18V

AP 18 LP 18V

Lze použít články s kapacitou 2500Ah nebo 2000Ah. A Pokud je to možné nebo jsou v baterii články takto zapojené, lze využít i paralelního zapojení článků a kapacita lze zdvojnásobit většinou na 4000-5000mAh

V ČEM SPOČÍVÁ REPASE?

Vaší nové baterii po nějaké době dojde životnost, její výdrž a kapacita klesá. Repase dokáže životnost baterie prodloužit na dlouhou dobu.

Původní baterii otevřeme a vyměníme původní, staré články za nové. K repasi Li-ion akubaterie používáme článku značky LG nebo Samsung, které dokáží nahradit původní články a svými vlastnostmi i navýšit výkon a výdrž baterie.  logo%20recykl.gif


Díky repase staré baterie můžte ušetřit až 50% nákladů oproti nákupu nové baterie. 

 

Baterii je třeba k nám poslat i s nabíječkou. Můžete vytvořit objednávku, nebo přímo baterii zabalit a poslat na naši adresu do Hulína. Nezapomeňte připsat, na jakou kapacitu chcete baterii repasovat.

Repasovanou baterii vám zašleme zpět nejpozději do jednoho týdne.